
Акумулятор для ноутбуків LENOVO Yoga 510-14AST (L15C2PB1) 7.4V 4050mAh
3 299 ₴
- В наявності
- Код: NB481002
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для ноутбуків LENOVO Yoga 510-14AST (L15C2PB1) 7.4V 4050mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор для ноутбуків LENOVO Yoga 510-14AST (L15C2PB1) 7.4V 4050mAh (original)
Ємність: 4050mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 7.4V
Кількість елементів: 2
Розміри акумулятора: 220x120x5 мм
Вага: 155 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
L15C2PB1.
L15L2PB1(2ICP6/55/90).
L15M2PB1.
5B10K84639.
5B10K84491.
5B10K85056.
L15L2PB1.
Сумісний з:
Lenovo Yoga
510-14AST.
510-14AST-80S9000LGE.
510-14AST-80S9002MGE.
510-14IKB.
510-14IKB 80VB.
510-14IKB-80VB004DGE.
510-14IKB-80VB008NGE.
510-14ISK-80S700ADGE.
510-15IKB-80SV00G3GE.
510-15IKB-80VC000WGE.
510-15IKB-80VC000XGE.
510-15IKB-80VC001NGE.
510-15ISK-80S8.
510-15ISK-80S8000FGE.
510-15ISK-80S80012GE.
510-15ISK-80SR.
510-15ISK-80SR00AVSP.
510-15ISK-80SR00DWMB.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 220 мм |
| Ємність акумулятору | 4050 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 2 |
| Потужність | 30 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 299 ₴
