
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Lenovo ThinkPad A275 (45N1112) 11.4V 2060mAh
1 999 ₴
- В наявності
- Код: NB480944
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Lenovo ThinkPad A275 (45N1112) 11.4V 2060mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Lenovo ThinkPad A275 (45N1112) 11.4V 2060mAh
Ємність: 2060mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.4V
Кількість елементів: 3
Розміри акумулятора: 160x77x7 мм
Вага: 134.7 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
45N1109, 45N1110, 00HW031, 00HW032, 45N1113, 121500144, 45N1108, 45N1112, 45N1111, 45N1773.
Сумісний з:
Lenovo ThinkPad A275, T440, T440S, T450, T450S, T460, X230S, X240, X240S, X250, X260, X270.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 160 мм |
| Ємність акумулятору | 2060 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 24 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 7 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
