
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Lenovo Yoga 2 Pro 13 Series (L12M4P21) 7.4V 6400mAh
1 699 ₴
- В наявності
- Код: NB480890
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Lenovo Yoga 2 Pro 13 Series (L12M4P21) 7.4V 6400mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Lenovo Yoga 2 Pro 13 Series (L12M4P21) 7.4V 6400mAh.
Ємність: 6400mAh/47Wh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 7.4V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 123x290x5 мм.
Вага: 298.5 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
L12M4P21.
11S121500.
1200156.
21CP5/57/128-2.
L13M4P02.
Y50-70AM-IFI.
Y50-70AS-ISE.
Сумісний з: Lenovo Yoga 2 Pro. Lenovo Yoga 2.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 290 мм |
| Ємність акумулятору | 6400 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 47 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 123 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴
