
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad 710S-13ISK (L15M4PC0) 7.6V 46Wh
2 499 ₴
- В наявності
- Код: NB480753
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad 710S-13ISK (L15M4PC0) 7.6V 46Wh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO IdeaPad 710S-13ISK (L15M4PC0) 7.6V 46Wh (original)
Ємність: 6055mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 7.6V
Кількість елементів:
Розміри акумулятора: 250x5x90 мм
Вага: 216.5 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
L15L4PC0
L15M4PC0
L15S4PC0
Сумісний з: IdeaPad 710S-13ISK
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 250 мм |
| Ємність акумулятору | 6055 мА/год |
| Потужність | 46 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.6 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴
