
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Y700-17iSK (L14M4P23) 14.8V 60Wh
3 999 ₴
- В наявності
- Код: NB480647
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Y700-17iSK (L14M4P23) 14.8V 60Wh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO Y700-17iSK (L14M4P23) 14.8V 60Wh (original)
Ємність: 4050mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 14.8V
Кількість елементів:
Розміри акумулятора: 170x10x130 мм
Вага: 300 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
L14M4P23 L14S4P22 5B10H22084
Сумісний з:
IdeaPad Y700, IdeaPad Y700-15ISK, Y700, Y700 Touch-15ISK, Y700-15ISK, Y700-15ISK-ISE, Y700-17ISK, Y700-ISE
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lenovo |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 170 мм |
| Ємність акумулятору | 4050 мА/год |
| Потужність | 60 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 14.8 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 999 ₴
