
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків IBM/LENOVO IdeaPad S400 Series (LOS400L7) 14.4V 2600mAh
1 299 ₴
- В наявності
- Код: NB480333
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків IBM/LENOVO IdeaPad S400 Series (LOS400L7) 14.4V 2600mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків IBM/LENOVO IdeaPad S400 Series (LOS400L7) 14.4V 2600mAh
Ємність: 2600mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 14.4V
Кількість елементів: 4
Розміри акумулятора: 270.5x37.5x21.8 мм
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
IBM/LENOVO
4ICR17/65
L12S4L01
L12S4Z01
Сумісний з:
LENOVO IdeaPad S300 Series
LENOVO IdeaPad S310 Series
LENOVO IdeaPad S310 Touch Series
LENOVO IdeaPad S400 Series
LENOVO IdeaPad S400 Touch Series
LENOVO IdeaPad S400u Series
LENOVO IdeaPad S405 Series
LENOVO IdeaPad S410 Series
LENOVO IdeaPad S410 Touch Series
LENOVO IdeaPad S415 Series
LENOVO IdeaPad S415 Touch Series
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 270.5 мм |
| Ємність акумулятору | 2600 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 37 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 14.4 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 21.8 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 37.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴
