Акумулятор PowerPlant для ноутбуків IBM/LENOVO IdeaPad G580 (L11L6F01) 11.1V 5200mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків IBM/LENOVO IdeaPad G580 (L11L6F01) 11.1V 5200mAh
Ємність: 5200mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.1V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 204x50.5x20.5 мм
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
LENOVO
L11L6F01
L11L6R01
L11L6Y01
L11M6Y01
L11N6R01
L11N6Y01
L11P6R01
L11S6F01
L11S6Y01
Сумісний з:
LENOVO
G480
G485
G585
G580
Y480
Y480N
Y485
Y485N
Y480P
Y580
Y580N
Y485P
Z380
Z480
Y580P
Z580
Z585
Z485
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 204 мм |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 57.72 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 20.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴

