
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP EliteBook x360 1030 G3 Series (BM04XL) 7.7V 7300mAh
1 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: NB462070
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP EliteBook x360 1030 G3 Series (BM04XL) 7.7V 7300mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP EliteBook x360 1030 G3 Series (BM04XL) 7.7V 7300mAh.
Ємність: 7300mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 7.7V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 290x100x5 мм.
Вага: 216 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
BM04XL BMO4XL HSTNN-UB7L HSTNN-DB8L L02031-2C1 L02031-241 L02031-541 BM04056XL L02478-855 L02475-855 2ICP5/68/73-2.
Сумісний з:
HP EliteBook x360 1030 G3 Series.
HP EliteBook x360 1030 G4 Series.
HP EliteBook x360 1030 G3 45X96UT.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 290 мм |
| Ємність акумулятору | 7300 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.7 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 50 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
