
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP X2 210 G2 (SW02XL) 7.4V 4000mAh
1 199 ₴
- В наявності
- Код: NB461967
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP X2 210 G2 (SW02XL) 7.4V 4000mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP X2 210 G2 (SW02XL) 7.4V 4000mAh.
Ємність: 4000mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 7.4V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 200x125x4 мм.
Вага: 128 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
SW02XL, HSTNN-IB7N, 859470-1B1, 859470-421, 889517-855, HSTNN-IB7N, HSTNN-LB7N, SW02XL, TPN-Q180, TPN-Q181.
Сумісний з:
HP X2 210 G2.
X2 210 G2 (L5H41EA).
X2 210 G2 (L5H42EA).
X2 210 G2 (L5H43EA).
X2 210 G2 (L5H44EA).
X2 210 G2 (L5H45EA).
HP NOTEBOOK X2 10-P018WM 10-P Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 мм |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 30 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴
