
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad X1 Carbon 5th Gen (2017) (01AV430) 11.4V 4920mAh
1 699 ₴
- В наявності
- Код: NB481644
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad X1 Carbon 5th Gen (2017) (01AV430) 11.4V 4920mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків LENOVO ThinkPad X1 Carbon 5th Gen (2017) (01AV430) 11.4V 4920mA.
Ємність: 4920mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 11.4V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 270x110x4 мм.
Вага: 216 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
01AV430, SB10K97587, 01AV431, SB10K97588, 01AV494, SB10K97586, 01AV429, SB10K97586.
Сумісний з:
LENOVO
ThinkPad X1 Carbon 5th Gen ( X1 Carbon 2017) Series.
ThinkPad X1 Carbon 6th Gen ( X1 Carbon 2018) Series.
ThinkPad X1 Carbon 2017.
ThinkPad X1 Carbon 2018.
ThinkPad X1 Carbon 2018-20KGS03900.
ThinkPad X1 Carbon G6.
ThinkPad X1 Carbon G6-20KH006MGE.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 270 мм |
| Ємність акумулятору | 4920 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Сумісність з брендом | Lenovo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴
