
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Envy X360 13-AG (KC04XL) 15.4V 3454mAh
1 999 ₴
- В наявності
- Код: NB461424
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Envy X360 13-AG (KC04XL) 15.4V 3454mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Envy X360 13-AG (KC04XL) 15.4V 3454mAh.
Ємність: 3454mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 15.4V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 290x85x5 мм.
Вага: 210 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
HSTNN-LB7V.
KC04XL.
HSTNN-DB8P.
L08544-2B1.
HSTNN-IB8K.
KC04053XL.
L08496-855.
L08544-1C1.
TPN-W133.
TPN-W136.
Сумісний з:
HP Envy
X360 13-AG
13M-AQ
13-AH
13-AQ1013TX
13-AH1006TX
5HS55PA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 290 мм |
| Ємність акумулятору | 3454 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 53.19 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 15.4 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
