
Акумулятор для ноутбуків HP ENVY 14 Ultrabook (PX03XL) 11.1V 50Wh
2 799 ₴
- В наявності
- Код: NB461059
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для ноутбуків HP ENVY 14 Ultrabook (PX03XL) 11.1V 50Wh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор для ноутбуків HP ENVY 14 Ultrabook (PX03XL) 11.1V 50Wh
Ємність: 50Wh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.1V
Кількість елементів: 3
Розміри акумулятора: 215x105x7 мм
Вага: 266 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: PX03XL -1C1. TPN-C109. TPN-C110. TPN-C111.
Сумісний з:
HP ENVY 14 sleekbook.
HP ENVY 14 Ultrabook.
HP ENVY Touchsmart 14 sleekbook.
HP ENVY Touchsmart ultrabook.
HP ENVY M6-K series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 215 мм |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 50 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 7 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 799 ₴
