
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків MSI GS70 2PE-026CN (BTY-L76) 11.1V 5300mAh
2 199 ₴
- В наявності
- Код: NB470112
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків MSI GS70 2PE-026CN (BTY-L76) 11.1V 5300mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків MSI GS70 2PE-026CN (BTY-L76) 11.1V 5300mAh
Ємність: 5300mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.1V
Кількість елементів: 3
Розміри акумулятора: 251x150x8 мм
Вага: 306.6 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: BTY-L76.
Сумісний з:
MSI GS70 2PE-026CN, MSI GS70 2QE-084CN, MSI GS702QD-487CN, MSI GS70 2PC-633XCN, MSI GS70 2PE-025CN, MSI GS70 2QE-083CN, MSI 2PE-025CN, MSI 2PC-633XCN, MSI 2QE-083CN Series, MSI WS72 series, MSI GS72 series, Medion Erazer X7615 Series, Medion Erazer X7613 Series, Schenker XMG C703 Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 251 мм |
| Ємність акумулятору | 5300 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 58.8 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴
