
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Elite X2 1012 G1 (MG04) 7.6V 5000mAh
1 599 ₴
- В наявності
- Код: NB461745
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Elite X2 1012 G1 (MG04) 7.6V 5000mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Elite X2 1012 G1 (MG04) 7.6V 5000mAh.
Ємність: 5000mAh/38Wh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 7.6V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 275x120x2 мм.
Вага: 162 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість: MG04XL, 812060-2C1, HSTNN-DB7F, 812205-001, 812060-2B1, 916811-855, HSTNN-172C, HSTNN-I72C, MG04040XL, MG04040XL-PL.
Сумісний з: HP Elite x2 , HP Elite x2 1012 , HP Elite x2 1012 G1.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 275 мм |
| Ємність акумулятору | 5000 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 38 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.6 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴
