
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Envy X360 15 (MB04XL) 15.2V 3400mAh
1 299 ₴
- В наявності
- Код: NB461707
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Envy X360 15 (MB04XL) 15.2V 3400mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Envy X360 15 (MB04XL) 15.2V 3400mAh.
Ємність: 3400mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 15.2V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 265х100х5 мм.
Вага: 230 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
AQ005NA, 15-AQ100, 15-AQ101NG, 15-AQ102NG, 15-AQ103NG, 15-AQ104NG, 15-AQ105NG, 15-AQ106NG, 15-AQ165NR, 15-AQ173CL, 15-AQ267CL, 15-AQ273CL, 15-AQ293MS, 15-AR002UR.
Сумісний з:
MB04XL, MBO4XL, HQ-TRE, HSTNN-UB6X, 843538-541, 844204-850, TPN-W119, TPN-W120, HP Envy X360 M6, HP Envy X360 15.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 265 мм |
| Ємність акумулятору | 3400 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 51.4 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 15.2 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴
