
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Envy 15T-AE Series (LP03XL) 11.4V 3600mAh
1 699 ₴
- В наявності
- Код: NB461691
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Envy 15T-AE Series (LP03XL) 11.4V 3600mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Envy 15T-AE Series (LP03XL) 11.4V 3600mAh.
Ємність: 3600mAh.
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.4V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 215х95х7 мм.
Вага: 210.5 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість: LP03XL.
Сумісний з: HP M6-P, ENVY 15T-AE, 15-AE032TX, 15-AE004TX.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 215 мм |
| Ємність акумулятору | 3600 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 41.04 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 7 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴
