
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Elitebook 720 (SB03XL) 11.25V 4000mAh
1 799 ₴
- В наявності
- Код: NB461110
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Elitebook 720 (SB03XL) 11.25V 4000mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Elitebook 720 (SB03XL) 11.1V 46Wh
Ємність: 46Wh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.1V
Кількість елементів: 4
Розміри акумулятора: 190x95x10мм
Вага: 204г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
SB03 SB03XL SB03046XL
HSTNN-IB4S HSTNN-IB4T HSTNN-LB4T
E7U25AA E7U25ET F6B38PA E7U25AA PA5212
716726-1C1 716726-421 717378-001 717377-001
Сумісний з:
HP
Elitebook 720 Series
Elitebook 720 G1 Series
Elitebook 720 G2 Series
Elitebook 725 Series
Elitebook 725 G1 Series
Elitebook 725 G2 Series
Elitebook 820 Series
Elitebook 820 G1 Series
Elitebook 820 G2 Series
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 190 мм |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 46 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴
