
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Envy 13 2017 Series (AB06XL) 7.7V 3600mAh
899 ₴
- В наявності
- Код: NB461646
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Envy 13 2017 Series (AB06XL) 7.7V 3600mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Envy 13 2017 Series (AB06XL) 7.7V 3600mAh.
Ємність: 3600mAh/28Wh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 7.7V.
Кількість елементів: 6.
Розміри акумулятора: 105x280x7 мм.
Вага: 181.6 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
AB06XL.
921438-855.
921408-2C1.
HSTNN-DB8C.
Сумісний з:
Envy 13-AD001NIA.
Envy 13-AD006NN.
Envy 13-AD006NO.
Envy 13-AD008UR.
Envy 13-AD009UR.
Envy 13-AD010NG.
Envy 13-AD021NF.
Envy 13-AD023TU.
Envy 13-AD027TU.
Envy 13-AD030UR.
Envy 13-AD031ND.
Envy 13-AD050NZ.
Envy 13-AD054TX.
Envy 13-AD056NR.
Envy 13-AD075TU.
Envy 13-AD101NX.
Envy 13-AD102NN.
Envy 13-AD107NS.
Envy 13-AD109NW.
Envy 13-AD110UR.
Envy 13-AD113NS.
Envy 13-AD113TU.
Envy 13-AD116UR.
Envy 13-AD127TU.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 280 мм |
| Ємність акумулятору | 3600 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 28 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.7 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 7 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 899 ₴
