Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP ProBook 440 G6 (RE03XL, HSTNN-0B1C) 11.55V 3500mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Pavilion X360 14-BA (BK03XL, HSTNN-LB7S) 11.55V 3400mAh.
Ємність: 3500mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 11.55V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 105x185x6 мм.
Вага: 182 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість:
RE03XL.
L32407-541.
L32407-2C1.
HSTNN-DB9A.
L32407-2B1.
L32656-002.
HSTNN-OB1C.
L32656-005.
HSTNN-0B1C.
L32407-AC1.
Сумісний з:
HP
ProBook 440 G6.
ZHAN 66 Pro 15 G2.
ProBook 455 G6.
ProBook 450 G6.
ProBook 445R G6.
ZHAN 66 Pro 14 G3.
ProBook 455R G6.
ProBook 430 G6.
ZHAN 66 Pro 14 G2.
ProBook 445 G6.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 185 мм |
| Ємність акумулятору | 3500 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.55 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴

