
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Pavilion Notebook PC 15 (BP02XL) 7.7V 4400mAh
1 299 ₴
- В наявності
- Код: NB461349
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Pavilion Notebook PC 15 (BP02XL) 7.7V 4400mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Pavilion Notebook PC 15 (BP02XL) 7.7V 4400mAh
Ємність: 4400mAh
Тип акумулятора: Li-polymer
Напруга: 7.7V
Кількість елементів: 2
Розміри акумулятора: 140x95x5 мм
Вага:150 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
BP02XL 849569-541 HSTNN-UB7B BP02041XL HSTNN-LB7H 2ICP7/65/80 849569-542
Сумісний з:
HP Pavilion Notebook PC 15
HP Pavilion Notebook PC 15 (Touch)
HP Pavilion 15-AU010WM
HP Pavilion 15-AU018WM
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 140 мм |
| Ємність акумулятору | 4400 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 2 |
| Потужність | 34 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.7 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 95 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴
