
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP 450 G4 (RR03XL, HSTNN-LB71) 11.4V 3500mAh
1 299 ₴
- В наявності
- Код: NB461325
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP 450 G4 (RR03XL, HSTNN-LB71) 11.4V 3500mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP 450 G4 (RR03XL, HSTNN-LB71) 11.4V 3500mAh
Ємність: 3500mAh
Тип акумулятора: Li-polymer
Напруга: 11.4V
Кількість елементів: 3
Розміри акумулятора: 183x101x10 мм
Вага: 200 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
851477-421, 851477-541, 851477-831, 851477-832, 851610-850, 851610-855, RR03XL, RR03048XL, HSTNN-PB6W, HSTNN-LB7I, HSTNN-UB7C, HSTNN-Q01C, HSTNN-Q02C, HSTNN-Q03C, HSTNN-Q04C, HSTNN-Q06C
Сумісний з: HP ProBook 430 G4 ProBook 440 G4 ProBook 450 G4 ProBook 455 G4 ProBook 470 G4
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 183 мм |
| Ємність акумулятору | 3500 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 101 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴
