
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Asus Zenbook UX330 (C31N1610) 11.55V 3000mAh
1 199 ₴
- В наявності
- Код: NB431168
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Asus Zenbook UX330 (C31N1610) 11.55V 3000mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Asus Zenbook UX330 (C31N1610) 11.55V 3000mAh
Ємність: 3000mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.55V
Кількість елементів: 3
Розміри акумулятора: 309x135x5 мм
Вага: 200г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
C31N1610, 0B200-02090100
Сумісний з:
Asus
Zenbook UX330
Zenbook UX330C
Zenbook UX330U
Zenbook UX330
CAUX330
UX330C
UX330U
UX330CA
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 3000 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 35 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.55 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 135 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴
