
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Elitebook Folio 1040 G1 (BL06XL) 11.1V 3784mAh
1 599 ₴
- В наявності
- Код: NB461196
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Elitebook Folio 1040 G1 (BL06XL) 11.1V 3784mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Elitebook Folio 1040 G1 (BL06XL) 11.1V 3784mAh
Ємність: 3784mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.1V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 275x5x120 мм
Вага: 234 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
722236-171
722236-1C1
722236-271
722236-2C1
722297-001
722297-005
BL06042XL
BL06XL
HSTNN-DB5D
HSTNN-IB5D
HSTNN-W02C
Сумісний з:
HP EliteBook Folio 1040 G0 Series
HP EliteBook Folio 1040 G1 Series
HP EliteBook Folio 1040 G2 Series
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 275 мм |
| Ємність акумулятору | 3784 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 42 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 120 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴
