
Акумулятор для ноутбуків HP Pavilion X360 11-K (HV02XL) 7.6V 32Wh
1 799 ₴
- В наявності
- Код: NB461172
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для ноутбуків HP Pavilion X360 11-K (HV02XL) 7.6V 32Wh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор для ноутбуків HP Pavilion X360 11-K (HV02XL) 7.6V 32Wh (original)
Ємність: 32Wh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 7.6V
Кількість елементів: 2
Розміри акумулятора: 161x6x100 мм
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
HV02XL 796219-421 796355-005 TPN-W112 TPN-Q164 HSTNN-LB6P HSTNN-UB6N
Сумісний з:
HP
Pavilion X360 11.6 11-K
11-k013cl 11-k057na 11-k117cl 11-k053aa 11-k005na 11-K064NR
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 161 мм |
| Кількість комірок батареї | 2 |
| Потужність | 32 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.6 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴
