
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Pavilion 11-N X360 (HSTNN-LB6B) 7.6 V 29Wh
1 999 ₴
- В наявності
- Код: NB460816
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Pavilion 11-N X360 (HSTNN-LB6B) 7.6 V 29Wh
Акумуляторна батарея — найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості та надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи та належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею й працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є брак "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряджання та здатність до швидкого перезаряджання.
Назва: акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP Pavilion 11-N X360 (HSTNN-LB6B) 7.6 V 29WH (original)
Ємність: 3720 мА·год
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 7.6 V
Кількість елементів: 4
Розміри акумулятора: 193x8x75 мм
Вага: 159 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
7177376-001, 751681-231, 751681-421(21CP6/60/80), 751681-421, 751875-001, HSTNN-DB6B, HSTNN-LB6B, PL02XL, TPN-C115
Сумісний з:
HP
Pavilion 11 X360
Pavilion X360 11-N010DX
Pavilion X360 11-N010EA
Pavilion X360 11-N010LA
Pavilion X360 11-N014TU
Pavilion X360 11-N020NA
Pavilion X360 11-N020NX
Pavilion X360 11-N026BR
Pavilion X360 11-N028TU
Pavilion X360 11-N030TU
Pavilion X360 11-N032TU
Pavilion X360 11-N038CA
Pavilion X360 11-N040CA
Pavilion X360 11-N041CA
Pavilion X360 11-N050ND
Pavilion X360 11-N051SR
Pavilion X360 11-N055ND
Pavilion X360 11-N060UR
Pavilion X360 11-N061UR
Pavilion X360 11-N070EG
Pavilion X360 11-N071EG
Pavilion X360 11-N077NG
Pavilion X360 11-N078NG
Pavilion X360 11-N080NA
Pavilion X360 11-N083SA
Pavilion X360 11-N099NF
Pavilion X360 11-N100NX
Pavilion X360 11-N102TU
Pavilion X360 11-N108TU
Pavilion X360 11-N109TU
Pavilion X360 11-N110NC
Pavilion X360 11-N112TU
Pavilion X360 11-N116TU
Pavilion X360 11-N130NC
Pavilion X360 310 G1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hewlett Packard |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 193 мм |
| Ємність акумулятору | 3720 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 29 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.6 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
