
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP EliteBook 2560 (HSTNN-UB2K, HP2560LH) 11.1V 5200mAh
1 599 ₴
- В наявності
- Код: NB00000308
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP EliteBook 2560 (HSTNN-UB2K, HP2560LH) 11.1V 5200mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP EliteBook 2560 (HSTNN-UB2K, HP2560LH) 11.1V 5200mAh
Ємність: 5200mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.1V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 204.5x50x20.5 мм
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
HP
463309-241
632015-222
632015-542
632423-001
HSTNN-C48C
HSTNN-C49C
HSTNN-DB2L
HSTNN-DB2M
HSTNN-I08C
HSTNN-I92C
HSTNN-UB2K
QK644AA
QK645AA
SX06
SX06XL
SX09
Сумісний з: HP EliteBook 2560p Series HP EliteBook 2570p Series
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 204.5 мм |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 58 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 20.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴
