Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP EliteBook 8530 (HSTNN-LB60, H8530) 14.4V 5200mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP EliteBook 8530 (HSTNN-LB60, H8530) 14.4V 5200mAh
Ємність: 5200mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 14.4V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 268.5x53.4x20.2 мм
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
HP
458274-421 484788-001 493976-001
501114-001 AV08XL BS554AA
HSTNN-LB60 HSTNN-OB60 HSTNN-XB60
KU533AA
Сумісний з:
HP
EliteBook 8530p EliteBook 8530w EliteBook 8540p
EliteBook 8540w EliteBook 8730p EliteBook 8730w
EliteBook 8740w ProBook 6545b
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 268.5 мм |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 74.88 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 14.4 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 20.2 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 53.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴

