
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP ProBook 4510S (HSTNN-IB88, H4710LH) 14.4V 5200mAh
1 799 ₴
- В наявності
- Код: NB00000079
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP ProBook 4510S (HSTNN-IB88, H4710LH) 14.4V 5200mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків HP ProBook 4510S (HSTNN-IB88, H4710LH) 14.4V 5200mAh
Ємність: 5200mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 14.4V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 268.6x47x20.4 мм
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
HP
513130-321 535753-001 535808-001
591998-141 593576-001 HSTNN-1B1D
HSTNN-I61C-5 HSTNN-I62C-7 HSTNN-IB88
HSTNN-IB89 HSTNN-OB89 HSTNN-W79C-7
HSTNN-XB89 NBP8A157B1 NZ375AA
Сумісний з:
HP
ProBook 4510s ProBook 4510s/CT ProBook 4515s
ProBook 4515s/CT ProBook 4710s ProBook 4710s/CT
ProBook 4720s ProBook 4720s Base Model ProBook 4720s(ENERGY STAR)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 268.6 мм |
| Ємність акумулятору | 5200 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 74.88 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Сумісність з брендом | HP (Hewlett Packard) |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 20.4 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴
