
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Latitude 12 7202 (J7HTX) 7.4V 3600mAh
1 499 ₴
- В наявності
- Код: NB441945
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Latitude 12 7202 (J7HTX) 7.4V 3600mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Latitude 12 7202 (J7HTX) 7.4V 3600mAh.
Ємність: 3600mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 7.4V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 105x60x15 мм.
Вага: 133 г.
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: J7HTX, 02JT7D, 2JT7D, J82G5, 451-BCDH, 7XNTR, FH8RW, 0FH8RW, DRPTJ.
Сумісний з:
Dell Latitude 7202 Rugged Extreme Tablet Series.
Dell Latitude 7212 Rugged Extreme Tablet Series.
Dell Latitude 7220 Rugged Extreme Tablet Series.
Dell T03H Series.
Dell T03H002 Series.
Dell T03H Series.
Dell T03H003 Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 105 мм |
| Ємність акумулятору | 3600 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 55 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴
