Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Latitude 5400 Series (4GVMP) 7.6V 8500mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Latitude 5400 Series (4GVMP) 7.6V 8500mAh.
Ємність: 8500mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 7.6V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 240x105x7 мм.
Вага: 257 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість: 4GVMP H82T6 0C5GV2 0W8GMW 1V1XF R8D7N P84F001 C5GV2 P84F P42E P98G001.
Сумісний з:
Dell Latitude 5400 E5400 Series.
Dell Latitude 5410 E5410 Series.
Dell Latitude 5500 E5500 Series.
Dell Latitude 5510 E5510 Series.
Dell Precision 3540 M3540 Series.
Dell Inspiron 7590 2-in-1 (without 2.5" HDD) Series. NOT fit for Inspiron 7590 Series.
Dell Inspiron 7591 2-in-1 Series. NOT fit for Inspiron 7591 Series.
Dell Inspiron 7791 2-in-1 Series. NOT fit for Inspiron 7791 Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 240 мм |
| Ємність акумулятору | 8500 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 68 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.6 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 7 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴

