
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Latitude 5420 (7WNW1) 11.4V 4342mAh
1 999 ₴
- В наявності
- Код: NB441877
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Latitude 5420 (7WNW1) 11.4V 4342mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Latitude 5420 (7WNW1) 11.4V 4342mAh.
Ємність: 4110mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 11.4V.
Кількість елементів: 3.
Розмір: 130x75x15 мм.
Вага: 180 г.
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
7WNW1.
DMF8C 0DMF8C.
DMF0C GK3D3.
0GK3D3 GK3D3.
6NNCF DP3KF 451-BCHV.
Сумісний з:
Dell Latitude 7424 Rugged Extreme Series.
Dell Latitude 5424 Rugged Extreme Series.
Dell Latitude 5420 Rugged Extreme Series.
Dell P137G P85G P86G P137G001 P137G002 P85G001 P86G001.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 130 мм |
| Ємність акумулятору | 4110 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 55.25 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
