
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL XPS 15 9530 (T0TRM) 11.1V 49Wh
1 999 ₴
- В наявності
- Код: NB441051
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL XPS 15 9530 (T0TRM) 11.1V 49Wh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL XPS 15 9530 (T0TRM) 11.1V 49Wh.
Ємність: 49Wh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 11.1V.
Кількість елементів: 6.
Розміри акумулятора: 280x100x6 мм.
Вага: 311 г.
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
245RR (91 Whr).
0701WJ.
701WJ.
7O1WJ.
7D1WJ.
TOTRM.
T0TRM.
Сумісний з: Dell XPS 15 9530 Series., Dell Precision M3800 Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 280 мм |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 49 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
