
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Dell Inspiron 17 7737 (F7HVR) 14.8V 58Wh
1 799 ₴
- В наявності
- Код: NB440764
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Dell Inspiron 17 7737 (F7HVR) 14.8V 58Wh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Назва: Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Dell Inspiron 17 7737 (F7HVR) 14.8V 58Wh.
Ємність: 58Wh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 14.8V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 254x102x8 мм.
Вага: 330.2 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість: F7HVR.
Сумісний з: Dell Inspiron 17 7737, Inspiron 15 7537, Inspiron 17 7746, F7HVR, 0F7HVR, Y1FGD, 62VNH, G4YJM, 062VNH, T2T3J.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 254 мм |
| Ємність акумулятору | 3920 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 58 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 14.8 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴
