
Акумулятор для ноутбуків Dell Alienware 14 Series (G05YJ) 11.1V 69W
2 999 ₴
- В наявності
- Код: NB441594
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для ноутбуків Dell Alienware 14 Series (G05YJ) 11.1V 69W
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 6216mAh
Тип акумулятора: Li- ion
Напруга: 11.1V
Кількість елементів:
Розміри акумулятора: 165x77x21 мм
Вага: 326.1 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: 8X70T, G05YJ, 0G05YJ, GO5YJ, Y3PN0.
Сумісний з:
Dell Alienware 14 Series, Dell Alienware A14 Series, Dell Alienware M14X R1 Series, Dell Alienware M14X R3 Series, Dell Alienware M14X R4 Series, Dell Alienware 14D-1528, Dell Alienware P39G, Dell Alienware ALW14D, Dell Alienware 14 ALW14D-1528, Dell Alienware 14 ALW14D-1728, Dell Alienware 14 ALW14D-1828, Dell Alienware 14 ALW14D-2728, Dell Alienware 14 ALW14D-4528, Dell Alienware 14 ALW14D-4728, Dell Alienware 14 ALW14D-4828, Dell Alienware 14 ALW14D-5528, Dell Alienware 14 ALW14D-5728, Dell Alienware 14 ALW14D-5828, Dell Alienware ALW14D-2818, Dell Alienware ALW14D-2928, Dell Alienware ALW14D-3518, Dell Alienware ALW14D-3718, Dell Alienware ALW14D-4518, Dell ALW14D-5528, Dell ALW14D-1528, Dell ALW14D-4528, Dell ALW14D-1828, Dell ALW14D-4828, Dell ALW14D-2728, Dell ALW14D-4728, Dell ALW14D-1728, Dell ALW14D-5828, Dell ALW14D-5728.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 165 мм |
| Ємність акумулятору | 6216 мА/год |
| Потужність | 69 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 21 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 77 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 999 ₴
