
Акумулятор для ноутбуків DELL Venue 8 Pro 5830 Tablet (74XCR) 3.7V 18Wh
1 999 ₴
- В наявності
- Код: NB441426
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для ноутбуків DELL Venue 8 Pro 5830 Tablet (74XCR) 3.7V 18Wh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 18Wh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 3.7V.
Кількість елементів: 2.
Розміри акумулятора: 73x175x5 мм.
Вага: 90 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість: 74XCR. VXGP6. X1M2Y.
Сумісний з: Dell Venue Pro 5830 Tablet.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 175 мм |
| Кількість комірок батареї | 2 |
| Потужність | 18 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 73 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴
