
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Chromebook 3180 (51KD7) 11.4V 2200mAh
1 299 ₴
- В наявності
- Код: NB441266
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Chromebook 3180 (51KD7) 11.4V 2200mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 2200mAh
Тип акумулятора: Li-polymer
Напруга: 11.4V
Кількість елементів: 3
Розміри акумулятора: 190x105x5 мм
Вага: 150 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: 51KD7, Y07HK, FY8XM, 0FY8XM
Сумісний з:
DELL Chromebook 3180
DELL Chromebook 3189
Dell Chromebook 11 3180 Series;
Dell Chromebook 11 3189 Series;
Dell Chromebook 5190 P28T001 Series;
Dell Chromebook 11 3181 2-in-1 Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 190 мм |
| Ємність акумулятору | 2200 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 25 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴
