
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Latitude 12 Series (NGGX5) 11.4V 3000mAh
1 799 ₴
- В наявності
- Код: NB441235
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Latitude 12 Series (NGGX5) 11.4V 3000mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 3000mAh
Тип акумулятора: Li-polymer
Напруга: 11.4V
Кількість елементів: 3
Розміри акумулятора: 179x100x10 мм
Вага: 200 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
0RDRH9, NGGX5, RDRH9, 954DF, JY8D6
Сумісний з:
DELL Latitude 12 Series
DELL Latitude 12 5000 Series
DELL Latitude 12 5000 Series E5270
DELL Latitude 12-E5270 Series
DELL Latitude E5270 Series
DELL Latitude E5270 Series
DELL Latitude E5470
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 179 мм |
| Ємність акумулятору | 3000 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 34.2 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴
