Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Latitude E5440 (DL5540LP, N5YH9) 11.1V 7800mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 7800mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.1V
Кількість елементів: 9
Розміри акумулятора: 207.7x79.70x21.3 мм
Вага: 438 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
DELL
N5YH9
VV0NF
VVONF
VJXMC
0M7T5F
0K8HC
1N9C0
7W6K0
F49WX
NVWGM
CXF66
WGCW6
312-1351
451-BBID
451-BBIE
451-BBIF
3K7J7
970V9
9TJ2J
TU211
Сумісний з: DELL Dell Latitude E5540, Dell Latitude E5440
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 207.7 мм |
| Ємність акумулятору | 7800 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 9 |
| Потужність | 86.58 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 21.3 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 79.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 999 ₴

