
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Vostro V131 (H7XW1, DLV131LH) 11.1V 4400mAh
1 299 ₴
- В наявності
- Код: NB440399
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків DELL Vostro V131 (H7XW1, DLV131LH) 11.1V 4400mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 4400mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.1V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 270x49x33 мм
Вага: 308 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
DELL
268X5
312-1257
312-1258
H2XW1
H7XW1
JD41Y
N2DN5
Сумісний з:
DELL Inspiron 13Z Series
DELL Inspiron 13z-N311z Series
DELL Inspiron N311z Series
DELL Inspiron 14Z Series
DELL Inspiron 14z-N411z Series
DELL Inspiron N411z Series
DELL Latitude 3330 Series
DELL Vostro V131 Series
DELL Vostro V131D Series
DELL Vostro V131R Series
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 270 мм |
| Ємність акумулятору | 4400 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 48.84 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 33 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 49 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴
