
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Clevo N850HC (N850BAT-6) 10.8V 4400mAh
1 299 ₴
- В наявності
- Код: NB400041
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків Clevo N850HC (N850BAT-6) 10.8V 4400mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 4400mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 10.8V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 200x58x25 мм
Вага: 300 г
Можна використовувати замість:
1004620-267504-1, N850BAT-6, 6-87-N850S-4C4
6-87-N850S-6E71, N850BAT-6, 6-87-N850S-6U71, 6-87-N850S-4U41
Сумісний з:
CLEVO/SAGER: T50 ti-c Clevo N850HC N850HJ N850HJ1 N850HK1 N850HN Series
Clevo N870HC N870HJ1 N870HK1 Series
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 200 мм |
| Ємність акумулятору | 4400 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 48 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 10.8 В |
| Сумісність з брендом | Clevo |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 58 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 299 ₴
