
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ACER Aspire M5-581T (AP12A3i) 11.1V 4850mAh
1 599 ₴
- В наявності
- Код: NB410743
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ACER Aspire M5-581T (AP12A3i) 11.1V 4850mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори PowerPlant проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 4850mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 11.1V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 90x280x10 мм.
Вага: 177 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість: AP12A3i, AP12A4i, 3ICP7/67/90, KT.00303.002, BT.00304.011.
Сумісний з:
Acer Aspire M3 Series,
Acer Aspire M5 Series,
Acer Timeline Ultra M3 Series,
Acer Timeline Ultra M5 Series,
Acer Aspire Timeline U M3-581TG-72634G25Mnkk,
Acer Aspire Timeline U M5-481TG-6814 (M5-481)(M5-581).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 280 мм |
| Ємність акумулятору | 4850 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 54 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 90 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴
