
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ACER Aspire V15 NITRO (AC15B7L) 11.4V 4600mAh
1 799 ₴
- В наявності
- Код: NB410415
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ACER Aspire V15 NITRO (AC15B7L) 11.4V 4600mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 4600mAh.
Тип акумулятора: Li-ion.
Напруга: 11.4V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 217x105x7 мм.
Вага: 250 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість: AC14A8L(3ICP7/61/80), AC14A8L, AC15B7L, KT.0030G.001
Сумісний з:
Aspire V15 NITRO BE VN7-592G-79DV, Aspire V15 NITRO VN7-572G, Aspire V15 NITRO VN7-572T, Aspire V15 NITRO VN7-591G, Aspire V15 NITRO VN7-591G-77A9, Aspire V15 NITRO VN7-592G, Aspire V15 NITRO, Aspire V17 NITRO BE VN7-792G, Aspire V17 NITRO MS2395, Aspire VN7-571G-50Z5, Aspire VN7-571G-52PE, Aspire VN7-571G-56F1, Aspire VN7-571G-58SN, Aspire VN7-571G-58WW, Aspire VN7-572G-72L0, Aspire VN7-591G, Aspire VN7-591G/I7-4710HQ, Aspire VN7-591G-50LW, Aspire VN7-591G-51SS, Aspire VN7-591G-51WW, Aspire VN7-591G-55KE, Aspire VN7-591G-55N2, Aspire VN7-591G-5608, Aspire VN7-591G-56BD, Aspire VN7-591G-56ZA, Aspire VN7-591G-57J5, Aspire VN7-591G-59F9, Aspire VN7-591G-70DR, Aspire VN7-591G-70RT, Aspire VN7-591G-70TG, Aspire VN7-591G-715G, Aspire VN7-591G-729V, Aspire VN7-591G-72C8, Aspire VN7-591G-7308, Aspire VN7-591G-73ZU, Aspire VN7-591G-743K, Aspire VN7-591G-74SK, Aspire VN7-591G-75VL, Aspire VN7-591G-7647, Aspire VN7-591G-77FS, Aspire VN7-591G-77P6, Aspire VN7-591G-787J, Aspire VN7-591G-78BG, Aspire VN7-591G-78SX, Aspire VN7-592G, Aspire VN7-592G-56WR, Aspire VN7-592G-58NG, Aspire VN7-592G-71ZL, Aspire VN7-592G-76W7, Aspire VN7-592G-76XN, Aspire VN7-791G, Aspire VN7-791G-76Z8, Aspire VN7-791G-77HR, Aspire VN7-791G-78KL, Aspire VN7-791G-792A, Aspire VN7-791G-Z0Z7, Aspire VN7-792G-797V, Aspire VN7-792G-79LX.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 217 мм |
| Ємність акумулятору | 4600 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 52.44 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 7 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴
