
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ACER Aspire V5-573 Series (AP13B3K, ARV573PA) 15V 3560mAh
1 799 ₴
- В наявності
- Код: NB410217
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ACER Aspire V5-573 Series (AP13B3K, ARV573PA) 15V 3560mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 3560mAh
Тип акумулятора: Li-polymer
Напруга: 15V
Кількість елементів: 4
Розміри акумулятора: 283.5x88.5x6.25 мм
Вага: 264 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: ACER AP13B3K, AP13B8K, KT.00403.015,KT00403015
Сумісний з:
ACER
552PG
Aspire V5-552G
Aspire V5-573P
Aspire M5-583
Aspire V5-552P
Aspire V5-573PG
Aspire M5-583P
Aspire V5-552PG
Aspire V7-481
Aspire V5-552PG-X809
Aspire V7-481P
Aspire V5-472
Aspire V5-572
Aspire V7-482
Aspire V5-472P
Aspire V5-572G
Aspire V7-482P
Aspire V5-472PG
Aspire V5-572G-53334G50aii
Aspire V7-482PG
Aspire V5-473
Aspire V5-572P
Aspire V7-581
Aspire V5-473G
Aspire V5-573
Aspire V7-581P
Aspire V5-552
Aspire V5-573G
Aspire V7-582P
Aspire V7-582PG
Aspire V5-573G-54208G50aii
Aspire V7-582
R7-572G
R7-571
R7-571-53338G75ass
R7-571G-53338G75ass
R7-571G
V5-573G
V7-481P
V7-482PG
R7-572
V7-581G
V7-581PG
V5-552G
V7-582PG
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 283.5 мм |
| Ємність акумулятору | 3560 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 53.4 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 15 В |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 6.25 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 88.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴
