
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ACER Aspire s3 (AP11D4F, ARS300PA) 11.1V 3000mAh
1 599 ₴
- В наявності
- Код: NB00000304
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ACER Aspire s3 (AP11D4F, ARS300PA) 11.1V 3000mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 3000mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 11.1V
Кількість елементів: 3
Розміри акумулятора: 302x169.5x7 мм
Вага: 216 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: ACER 3ICP5/65/88, 3ICP5/67/90, AP11D3F, AP11D4F
Сумісний з:
ACER
S3 Ultrabook 13.3
S3-951-2464G34iss
S3-951-6464
S3-951-6646
S3-951-2464G24iss
S3-951
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 300 мм |
| Ємність акумулятору | 3000 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 33.3 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | Acer |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 7 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 169.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴
