
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS ROG Zephyrus (C41N1712) 15.2V 3000mAh
1 899 ₴
- В наявності
- Код: NB431908
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS ROG Zephyrus (C41N1712) 15.2V 3000mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 3000mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 15.2V.
Кількість елементів: 4.
Розміри акумулятора: 300x110x2 мм.
Вага: 193 г.
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість:
C41N1712.
0B200-02380100.
0B200-02380200.
4ICP4/72/75.
C41PKC5.
Сумісний з:
Asus ROG Zephyrus GX501GI-EI012T.
Asus ROG Zephyrus GX501VI-GZ005R.
Asus ROG Zephyrus GX501.
Asus ROG Zephyrus GX501GI.
Asus ROG Zephyrus GX501GI-EI022T.
Asus ROG GX501VIK7700.
Asus ROG ZEPHYRUS GX501VI-1A.
Asus ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ033T.
Asus ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ043T.
Asus ROG Zephyrus GX501GI-EI016T.
Asus ROG Zephyrus GX501VI.
Asus ROG Zephyrus GX501GS.
Asus ROG Zephyrus GX501GI-EI011T.
Asus ROG Zephyrus GX501VS-GZ036T.
Asus ROG GX501G.
Asus ROG ZEPHYRUS GX501VI-US74.
Asus ROG Zephyrus GX501VS-GZ058T.
Asus ROG Zephyrus GX501VI-GZ029T.
Asus ROG Zephyrus GX501VI-XS75.
Asus ROG Zephyrus GX501VS-XS71.
Asus ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ028T.
Asus ROG Zephyrus GX501GI-EI013T.
Asus ROG Zephyrus GX501VS-GZ054T.
Asus ROG Zephyrus GX501GI-EI028T.
Asus ROG Zephyrus GX501VS-GZ039T.
Asus ROG GX501GM.
Asus ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ027T.
Asus ROG Zephyrus GX501VSK-1A.
Asus ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ019T.
Asus ROG Zephyrus GX501VSK.
Asus ROG Zephyrus GX501GI-EI007T.
Asus ROG Zephyrus GX501VS-GZ026T.
Asus ROG Zephyrus GX501VIK-1A.
Asus ROG Zephyrus GX501G.
Asus ROG Zephyrus GX501GI-EI008T.
Asus ROG Zephyrus GX501VI-GZ021T.
Asus ROG ZEPHYRUS GX501VSK.
Asus ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ039T.
Asus ROG Zephyrus GX501GI-EI005T.
Asus ROG Zephyrus GX501VI-GZ020R.
Asus ROG Zephyrus GX501GM.
Asus ROG Zephyrus GX501GI-EI023T.
Asus ROG Zephyrus GX501VS.
Asus ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ022T.
Asus ROG GX501VS-GZ036T.
Asus ROG Zephyrus GX501VI-XS74-HID4.
Asus ROG Zephyrus GX501VI-GZ038T.
Asus ROG Zephyrus GX501VI-XS74.
Asus ROG GX501GI8750.
Asus ROG Zephyrus GX501GI-EI004T.
Asus ROG Zephyrus GX501VS-GZ034T.
Asus ROG Zephyrus GX501VI-SGZ037T.
Asus ROG Zephyrus GX501GI.
Asus ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ030T.
Asus ROG Zephyrus GX501VI-GZ034T.
Asus ROG Zephyrus GX501VI-1A.
Asus ROG ZEPHYRUS GX501VIK.
Asus ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ024T.
Asus ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ025T.
Asus ROG Zephyrus GX501GI-EI006T.
Asus ROG Zephyrus GX501VS-GZ024T.
Asus ROG Zephyrus GX501GI-EI014T.
Asus ROG ZEPHYRUS GX501VI-GZ001T.
Asus ROG Zephyrus GX501GS.
Asus ROG Zephyrus GX501GI-XS74.
Asus ROG Zephyrus GX501VI-GZ020T.
Asus ROG GX501VSK7700.
Asus ROG Zephyrus GX501VIK.
Asus ROG Zephyrus GX501GI-0061A8750H.
Asus ROG Zephyrus GX501VS-XS71.
Asus ROG GX501VI.
Asus ROG Zephyrus GX501.
Asus ROG Zephyrus GX501GM.
Asus ROG Zephyrus GX501VI-GZ030T.
Asus ROG Zephyrus GX501VS.
Asus ROG Zephyrus GX501GI.
Asus ROG Zephyrus GX501GS.
Asus ROG Zephyrus GX501G.
Asus ROG Zephyrus GX501.
Asus ROG GX501
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 300 мм |
| Ємність акумулятору | 3000 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 4 |
| Потужність | 50 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 15.2 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 2 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴
