
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS N580VN (C31N1636) 11.4V 4100mAh
1 899 ₴
- В наявності
- Код: NB431762
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS N580VN (C31N1636) 11.4V 4100mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 4100mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 11.4V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 260x80x5 мм.
Вага: 184 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість: C31N1636, 0B200-02580000, 0B200-02580100, 0B200-02580200.
Сумісний з:
Asus
VivoBook Pro 15 N580VD-DM651T, X580VN-1A, VivoBook Pro 15 N580GD-E4288T, M580GD-E4552R, VivoBook Pro 15 N580VN-DM016T, ZenBook Pro UX502VD-FI178R, VivoBook Pro 15 N580VD-FY256T, VivoBook Pro 15 N580VD-DM139T, N580GD-FI018T, VivoBook Pro 15 N580VN-FY062, NX580GD, VivoBook Pro 15 N580GD-FI018T, N580VD-FY252T, VivoBook Pro 15 M580GD, VivoBook Pro 15 N580VN-DM126T, VivoBook Pro 15 N580VD-DB74T, X580VD-1A, VivoBook Pro 15 N580VD-E4380R, N580VD-DM527T, N580GD-E4405T, VivoBook Pro 15 N580VN-DM019T, VIVOBOOK PRO 15 NX580GD-FI050R, X580GD-1B, Vivobook Pro N580GD-E4189T, N580VD-FY256T, VivoBook Pro 15 M580GD-FI495T, VivoBook Pro 15 N580VN-FY077, VivoBook Pro 15 NX580-VD7700, VivoBook Pro 15 N580VD-DM027T, X580VD-9A, VivoBook Pro 15 N580GD, N580VD-E4380R, M580GD-DM259T, VivoBook Pro 15 N580VN-FY076, VIVOBOOK PRO 15 NX580VD-FI667R, VivoBook Pro 15 N580VD-FY246T, N580GD-DM230T, N580GD-E4171T, M580VD-EB54, VivoBook Pro 15 N580VN-FI006T, VivoBook Pro 15 N580VD-DM039T, VivoBook Pro 15 N580GD-E4171T, M580GD-DM558T, VivoBook Pro 15 N580VN-FY084T, ZenBook Pro 15 UX502VD, VivoBook Pro 15 N580VD-FY255T, N580GD-E4382T, VivoBook M580VD-EB76, NX580VN, VivoBook Pro 15 N580VD-FI024T, X580VN-1B, VivoBook Pro 15 N580GD-E4382T, N580VD-FY246T, M580GD-E4553T, VivoBook Pro 15 N580VN-FI130T, VivoBook Pro 15 N580VD-DS76T, VivoBook Pro 15 N580VD-DM527T, N580VD-DM139T, N580GD-E4189T, VivoBook Pro 15 N580VN, VIVOBOOK PRO 15 NX580GD-E4359R, X580GD-1A, VivoBook Pro 15 N580GD-DB74, N580VD-FY255T, VivoBook Pro 15 M580GD-FI493R, VivoBook Pro 15 N580VN-DM168T, VivoBook Pro 15 NX580-VD7300, X580VD-1B, M580GD, VivoBook Pro 15 N580VN-DM055T, VIVOBOOK PRO 15 NX580VD-FI523R, X580GD-9A, VivoBook Pro 15 N580GD-E4405T, N580GD-E4047T, VivoBook Pro 15 N580VN-DM053, VivoBook Pro 15 N580GD-DM230T, VivoBook Pro 15 N580VD-DM028T, X580VD-9B, VivoBook Pro 15 N580GD-E4047T, M580GD-FI496T, VivoBook Pro 15 N580VN-DM073T, UX502VD, VivoBook Pro 15 N580VD-FY252T, VivoBook Pro X580VD-007, N580GD-E4288T, VivoBook Pro 15 M580VD-EB76, VivoBook Pro 15 N580VN-DM122T, N580VD-FI506T, N580VD-DM039T, VivoBook Pro 15 N580VD-FI033T, X580GD, X580VN, N580VD-FI033T, VivoBook Pro X580VN, N580VD-DM028T, X580VD, VivoBook Pro 15 N580VD-FI506T, N580VD-DM651T, M580VD, N580VD-FI024T, N580VD-DM027T, VivoBook Pro 15 N580VD, N580GD, N580VN, NX580VD7700, VivoBook Pro X580VD, NX580VD7300, N580VD.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 260 мм |
| Ємність акумулятору | 4100 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 46 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 899 ₴
