
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS Notebook N591LB (B31N1402) 11.4V 4110mAh
1 699 ₴
- В наявності
- Код: NB431748
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS Notebook N591LB (B31N1402) 11.4V 4110mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 4110mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 11.4V.
Кількість елементів: 3.
Розміри акумулятора: 215x110x8 мм.
Вага: 185 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість: B31N1402, B31BN9H, 0B200-01050000, 0B200-01050000M.
Сумісний з:
ASUS Q551 Series.
ASUS Q551L Series.
ASUS Q551LN Series:
Q551LN-BBI706 Q551LN-BSI708.
ASUS Q552UB Series:
Q552UB-BHI7T12.
ASUS N591LB Series.
ASUS N592UB Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 215 мм |
| Ємність акумулятору | 4110 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 25 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.4 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 8 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 699 ₴
