
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS Vivobook E12 E203NA (C21N1629) 7.4V 3800mAh
1 499 ₴
- В наявності
- Код: NB431700
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор PowerPlant для ноутбуків ASUS Vivobook E12 E203NA (C21N1629) 7.4V 3800mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи фірми Samsung тільки найкращої якості і надійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 3800mAh.
Тип акумулятора: Li-polymer.
Напруга: 7.4V.
Кількість елементів: 2.
Розміри акумулятора: 210x180x4 мм.
Вага: 158 г.
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість: C21N1629, C21PQ91.
Сумісний з:
Asus Vivobook E12 E203NA E203NA-1A E203NA-1B E203NA-1E E203NA-FD108TS E203NA-FD109TS Series
Asus VivoBook E12 E203NAH E203NAH-FD009T E203NAH-1A E203NAH-1B Series
Asus VivoBook E12 X207NA X207NA-FD009 X207NA-FD049 X207NA-FD053T X207NA-FD054T X207NA-FD073T X207NA-FD102T X207NA-FD132 X207NAH Series
Asus Vivobook E203MA E203MA-1A E203MA-1B E203MA-1E E203MA-FD825TS E203MA-FD004TS Series
Asus Vivobook E203MAH E203MAH-1A E203MAH-1B E203MAH-1E Series
Asus VivoBook R207NA R207NA-FD001T R207NA-FD009T Series
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PowerPlant |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 210 мм |
| Ємність акумулятору | 3800 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 2 |
| Потужність | 38 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 4 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 499 ₴
