
Акумулятор для ноутбуків ASUS VivoBook S300 (C31-X402) 11.1V 3840mAh
2 299 ₴
- В наявності
- Код: NB431663
+380 (97) 373-38-73
- +380 (99) 373-38-73
- +380 (93) 373-38-73
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор для ноутбуків ASUS VivoBook S300 (C31-X402) 11.1V 3840mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 3840mAh
Тип акумулятора: Li-polymer
Напруга: 11.1V
Кількість елементів: 3
Розміри акумулятора: 300x85x5 мм
Вага: 225 г
Гарантія: 12 місяців.
Можна використовувати замість: Asus C31-X402.
Сумісний з: Asus VivoBook S300 S300C S300CA S300E Series, Asus VivoBook S400 S400C S400CA S400E Series.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 300 мм |
| Ємність акумулятору | 4000 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 3 |
| Потужність | 44 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 11.1 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Pol |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення |
| Доставка/оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 299 ₴
