Акумулятор для ноутбуків ASUS ROG G501VW (C41N1524) 15.2V 3950mAh
Акумуляторна батарея - найважливіша частина ноутбука, яка забезпечує вам мобільність і можливість залишатися завжди в мережі. Оригінальні елементи тільки найкращої якості і професійне складання гарантують вам довготривалий термін роботи акумулятора, тривалий час роботи і належну заміну оригінальної батареї. Надійний адаптер змінного струму забезпечує можливість без перебоїв одночасно заряджати батарею і працювати з пристроєм. Акумулятори проходять 16 етапів тестування за різними критеріями. Перевагами вибору наших батарей є відсутність "ефекту пам'яті", низький рівень саморозряду і здатність до швидкої перезарядки.
Ємність: 3950mAh
Тип акумулятора: Li-ion
Напруга: 15.2V
Кількість елементів: 6
Розміри акумулятора: 235x100x5 мм
Вага: 300 г
Гарантія: 12 місяців
Можна використовувати замість: C41N1524, 0B200-01250200.
Сумісний з:
Asus ROG G501VW-BSI7N25.
Asus ROG G501VW-FY107T.
Asus ZenBook UX501VW-FY103T.
Asus ROG G501VW-FY106T.
Asus ROG G501VW-FY124T.
Asus ROG G501VW.
Asus ZenBook N501VW-2B.
Asus ZenBook UX501JW.
Asus ZenBook UX501VW.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 235 мм |
| Ємність акумулятору | 3950 мА/год |
| Кількість комірок батареї | 6 |
| Потужність | 60 Вт/год |
| Призначення | Для ноутбука |
| Напруга акумулятору | 15.2 В |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 місяців |
| Додаткова інформація | Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. |
| Доставка/Оплата | Предоплата 100% |
| Комплектація | Акумулятор для ноутбука, Інструкція, гарантійний талон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 599 ₴

